MATKON KURUMSAL

MatKon Proje Mühendislik olarak; alanında uzman tasarım ve şantiye ekibimizle, tam müşteri memnuniyeti için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Mekan tasarımının ilk aşamasından uygulamaların bitimine kadar, tasarım ve şantiye ekibimizle beraber müşterilerimizle karşılıklı diyalog halinde tasarım sürecimizi tamamlamaktayız.
Mekana özgü verileri toplayıp, tasarımda en iyi bütün – detay ilişkisini yakalayarak, estetik ve fonksiyonel mekan kurgusu oluşturmayı amaç ediniyoruz. Tasarladığımız mekanlarda; kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretiyoruz.
Yer Aldığımız Proje Tipleri;
-Mimari projeler (kentsel dönüşüm projeleri, konteyner konut, villa, apartman, okul, alışveriş merkezi, ibadethane vs. mimari çizimleri ve uygulamaları) İç mimari projeler (konut, kafe, restoran, ofis, otel, okul vs. iç mekan tasarımları ve uygulamaları)
-Özel tasarım mobilya üretimi (mekanınıza özel ölçülerde ve malzemelerle dolap, kitaplık, vitrin, sergi rafı, tabela vs. tasarımı ve üretimi) Peyzaj tasarımı (bahçe, park, otopark, havuz tasarımı, bitki ve mobilya seçimi)
-Kaba inşaatlar ( kalıp, demir , beton çözümleri )
Gönder
Whatsapp - Bilgi Alın!
Merhaba, Bize Mesaj Gönderin